WIELKI CZWARTEK

WIELKI CZWARTEK NA ZGODZIE

Drodzy parafianie, dziękujemy Wam że jesteście z nami i trwacie przy Bogu!

W ten szczególny dzień dziękujemy Wam za wszystkie gesty przyjaźni i oznaki waszej głębokiej wiary w Boga, która jest dla nas kapłanów budująca!

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętają o swojej parafii także w wymiarze materialnym i dziękujemy za wszystkie ofiary przesłane na konto parafii.

Chcemy Wam pomóc w przeżyciu Świąt Wielkanocnych w tych szczególnych warunkach, stąd wszystkie nasze inicjatywy duszpasterskie, które możemy przeprowadzić w warunkach kwarantanny za pomącą łączy internetowych. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w wydarzeniach Wielkiego tygodnia poprzez nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UCGvPg4_uaYRqXpFDRvoPJUg.

WIELKI CZWARTEK W NASZYM KOŚCIELE:

W kościele św. Józefa na Zgodzie trwa adoracja Najświętszego Sakramentu, kościół jest otwarty do prywatnej modlitwy dla wiernych do godz. 16:00

Zapraszamy na dzisiejsze transmisje:

12:00    Modlitwa Anioł Pański...

15:00    Nabożeństwo pokutne

17:30    Nieszpory wielkoczwartkowe

18:00    MSZA śW. WIECZERZY PAŃSKIEJ

20:30    Adoracja Chrystusa w ciemnicy

ŻYCZYMY WAM DRODZY, ABY TEN CZAS BYŁ PRZEPEŁNIONY OBECNOŚCIĄ BOŻĄ, ABY W TEJ PRZEJMUJĄCEJ CISZY WIELKIEGO TYGODNIA W SPOSÓB SZCZEGÓLNY PRZEMAWIAŁO DO NAS SŁOWO BOŻE, BO W NIM PAN JEST OBECNY TAK JAK W EUCHARYSTII!

ODŁÓŻMY NASZE LUDZKIE ŚWIĄTECZNE PRZYZWYCZAJENIA I POZWÓLMY SIĘ BOGU PRZEPROWADZIĆ PRZEZ PUSTYNIĘ TYCH ŚWIĄTECZNYCH DNI DO OBIECANEJ ZIEMI WIARY! PRZYŁĄCZMY SIĘ DO SKONSTERNOWANYCH APOSTOŁÓW, KTÓRZY SZLI ZA JEZUSEM DO JEROZOLIMY MÓWIĄC: CHODŹMY I MY ABY UMRZEĆ Z NIM.  /J 11,16/

NIECH TO BĘDĄ BYĆ MOŻE PIERWSZE NAPRAWDĘ TYLKO BOŻE ŚWIĘTA W NASZYM ŻYCIU!

NIECH W WIOSENNYM SŁOŃCU ROZKWITA NASZA WIARA!

POZWÓLMY SIĘ UKRZYŻOWAĆ Z CHRYSTUSEM, ABY RAZEM Z NIM ZMARTWYCHWSTAĆ DO NOWEGO ŻYCIA!