XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12.11.2017
w nadchodzącym tygodniu
poniedziałek, 13 listopada 2017, 08:49:58
Ogłoszenia:   XXXII Niedziela Zwykła    12. 11. 2017

1.      Dzisiaj: kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła,
                   za tydzień kolekta na potrzeby Archidiecezji.
      -
przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwie

o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę. Przed kościołem po każdej mszy św. odbywa
                    się zbiórka na potrzeby Papieskiej Fundacji Pomoc Kościołowi w potrzebie - „Bóg zapłać!”
      -
15:00 zapraszamy na koncert zespołu Capax Dei z Kochłowic,

z okazji kolejnej rocznicy poświęcenia naszego kościoła
- o 16:00 zapraszamy na nieszpory

1. Poniedziałek DZIEŃ FATIMSKI
         - 16:30 nabożeństwo fatimskie – modlitwy prowadzą czciciele NMP
         - 17:15 część różańca przed Najświętszym Sakramentem
         - 18:00 Msza św. w int. naszej Ojczyzny

1. Środa
- 7:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą do św. Józefa

1. Czwartek
- 15:30 okazja do spowiedzi św. dla dzieci z klas V
- 16:00 msza św. dla dzieci – zapraszamy uczniów wraz z rodzicami i wychowawcami.
                  Po niej spotkanie ministrantów i Dzieci Maryi
- 19:00 spotkanie w Szkole Modlitwy Sercem

1. Piątek
- 7:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. porannej śniadanie dla seniorów w salce.
- 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.
- 19.00 spotkanie dla rodziców z dziećmi komunijnymi z przymiarką na ubranka komunijne

1. Sobota
- 7:30 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP
- 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

1. WYBORY DO RADY PARAFIALNEJ!
Dziś wybieramy nową radę parafialną. Rozporządzeniem ks. arcybiskupa we wszystkich parafiach diecezji należy przeprowadzić w tym roku wybory do rad parafialnych. Spośród zgłoszonych przez parafian kandydatów dziś wybieramy 8 radnych, którzy dołączą do grona współpracowników proboszcza. Z tyłu w kościele jest stolik z urną i kartami do głosowania, na których jest lista kandydatów. Oddajemy głos na 8 kandydatów z listy stawiając przy nazwisku znak X. Po głosowaniu komisja skrutacyjna zliczy głosy i w przyszłą niedzielę podamy skład nowej rady parafialnej.

1. We wtorek (21 listopada) o godz. 19:00 w salce katechetycznej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Rozmowy u św. Józefa. Serdecznie zapraszamy.
  1. W sobotę, we wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, młodzież naszego parafialnego KSMu zaprasza na Wieczór uwielbienia z bł. Karoliną. Zaczniemy o 18:00 mszą św. Szczegóły na plakacie.
  1. Zachęcamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej, jest tam już harmonogram tegorocznej kolędy, która w formie papierowej jest też wywieszona w gablotce. Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek sugestie w zw. z prowadzeniem strony internetowej.
  1. Polecamy czasopisma religijne: Gościa Niedzielnego, kalendarze misyjne, nasz informator parafialny, inne czasopisma oraz książkę „Wierny Szmaragd Polski”