XII Niedziela zwykła

1. Środa

- 07:30         Godzinki do św. Józefa

- 17:30         Nowenna do św. Józefa

- 18:45         Krąg biblijny w DP – czytamy „Dzieje Apostolskie”

1. Czwartek             UROCZYSTOŚĆ Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

- 16:30     Msza św. szkolna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy wszystkich uczniów z rodzicami

- 17:30         procesja eucharystyczna wokół kościoła

- 18:45         Medytacja i modlitwa Słowem Bożym na następną niedzielę

1. Piątek            UROCZYSTOŚĆ Najświętszego Serca Pana Jezusa

- 7:45           nabożeństwo ku czci NSPJ

- 17:45         nabożeństwo czerwcowe

W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy

1. Sobota            Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

- 7:15           godzinki ku czci NP NMP

- 7:35           Modlitwy i msza św. za †† w czerwcu i †† zalecanych z naszych rodzin

- 17:45         nabożeństwo czerwcowe

1. Niedziela 06.2022

- 16:30         Uroczyste przyjęcie relikwii św. Jana Pawła II

• W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy Metropolitę Lwowskiego J.E. ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, który przywiezie w darze dla naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II. Zapraszamy na uroczystą mszę św. celebrowaną przez ks. Arcybiskupa o g. 16:30. Po mszy św. będzie można zakupić książki o Janie Pawle II autorstwa ks. Arcybiskupa w cenie 30zł. Dochód z tej sprzedaży a także kolekta będzie przeznaczona na utrzymanie seminarium duchownego we Lwowie.
    W tym dniu będzie również w naszym kościele koncertować znany nam zespół „Czeremsza” z Tarnopola, który po mszy św. zbierze zbiórkę na Dom Dziecka w Tarnopolu.
  • Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.
  • Zapraszamy na rekolekcje w Kokoszycach w dn. 11-14 lipca. Cena pobytu 300zł z dojazdem autokarem /250 zł własnym transportem/. Zapisy przy stoisku z prasą. Wpisowe 50 zł.

• 25 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych na świętowanie „Dnia Ojca” w kopalni „GUIDO” w Zabrzu. Odprawimy mszę św. 170m pod ziemią, a później zwiedzimy wyrobiska kopalni. Wyjazd do kopalni o g. 9:00, koszt zwiedzania 50 zł/os. Zapisy przy stoisku z prasą, wpisowe 10 zł.