OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   25.08.2019

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj:   kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii,

za tydzień na potrzeby Archidiecezji.

­- 16:00   zapraszamy na niedzielne nieszpory

Poniedziałek

- obchodzimy UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ. Zapraszamy na Apel Jasnogórski o g. 21:00 przy kapliczce.

- 7:00     Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa

- 17:30   Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

- 07:30   Godzinki o NMP
- 17:30   Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

Niedziela

- 11:00   msza św. w int. wszystkich uczniów i nauczycieli z ok. rozpoczęcia roku szkolnego. Zapraszamy 1-klasistów do poświęcenia tornistrów i przyborów szk.

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.

• W poniedziałek 2 września odbędzie się spotkanie rady parafialnej o g. 19:00

• 14-go września Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Częstochowy, Zapraszamy chętnych – zapisy przy stoisku z prasą.

• Informujemy, że 21 września odbędzie się nasz II Festyn Parafialny „Fajer u św. Józefa”. Już teraz prosimy o fanty do loterii festynowej, a także chętne panie do upieczenia słodkich kołoczów do kawiarenki festynowej.

• W piątek odbywa się doroczna pielgrzymka ministrantów do katedry w Katowicach. Zbiórka wszystkich ministrantów przy kościele o g. 8:45. Zabieramy ze sobą stroje ministranckie.