OGŁOSZENIA PARAFIALNE    5.12.2021

- 07:30         Godzinki do NMP

-       msze św. będą odprawiane o 8:00 i 18:00

- 17:30         Nowenna i msza św. ku czci św. Józefa w roku jubileuszowym

- 18:45         katecheza dla dorosłych w DP – prowadzi dr Aleksander Rudziarczyk

- 16:30        roraty, potem zbiórka ministrantów i Dzieci Maryi

- 19:00         Medytacja w Szkole Modlitwy Sercem w kościele

- 6:30           roraty

- 7:45           nabożeństwo i msza św. o rychłą beatyfikację sł.B. s.M. Dulcissimy

- 18:00         Roraty dla młodzieży i dorosłych

- 18:45         spotkanie dla rodziców dzieci 1-komunijnych

-  7:30          wspólny różaniec Róż Żywego Różańca

• Zapraszamy dzieci na roraty adwentowe w: pon, śr i pt o 6:30; wt i czw o 16:30.
      Zapraszamy także na roraty dla dorosłych w poniedziałek, środę i piątek o 18:00

• W środę obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i jednocześnie Zakończenie Jubileuszowego Roku św. Józefa. W tym dniu nie będzie rorat. Ze względu na kwarantannę jednej z klas dzieci 1-komunijne przyjmą medaliki w niedzielę o 11:00

• Przy stoisku z prasą można nabyć czasopisma religijne, jubileuszowe magnesy na lodówkę, kubki i kalendarze parafialne na rok 2022 oraz opłatki i świece wigilijne.

• Odwiedziny kolędowe w rodzinach, które o to poprosiły rozpoczniemy po świętach wg harmonogramu zamieszczonego w gablotach. Jeżeli gdzieś jest trudne dojście do domu lub zepsuty domofon, oraz jeżeli komuś wyznaczony termin nie odpowiada bardzo prosimy o nr telefonu do kontaktu.

• Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w Jubileuszu naszej parafii. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiary, naszemu kościelnemu - p. Szczepanowi za wystrój kwiatowy kościoła, orkiestrze oraz solistce wraz z organistą za oprawę muzyczną, oraz wszystkim gościom na czele z Prezydentem Miasta, p. Danielem Begerem za obecność i modlitwę.

• Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Dzieciątko u sąsiada”. Na balaskach jest skrzynka, do której prosimy włożyć kartkę z adresem osoby lub rodziny, którą należałoby ucieszyć paczką świąteczną. Adresy prosimy składać najpóźniej do 19.XII. Chętni do przygotowania takiej „szlachetnej paczki” na „chybił trafił” mogą wylosować nr rodziny lub osoby z tablicy i przygotują paczkę. Następnie Przygotowaną paczkę z numerem przywozimy do salek. W środę 22.XII wolontariusze dostarczą paczki pod wskazane na początku adresy.

Niech dobry Bóg przez wstawiennictwo św. Józefa i bł. Józefa Czempiela strzeże naszą parafię przez następnych 90 lat!