OGŁOSZENIA PARAFIALNE  20.09.2020

- 16:30  Msza św. szkolna. Po mszy św. zbiórki ministrantów i Dzieci Maryi
    - 19:00  Spotkanie modlitewne w Szkole modlitwy sercem
  1. Piątek
    - 17:30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
    - 19:00  Spotkanie kandydatów do bierzmowania w r. 2021 wraz z rodzicami
  1. Sobota
    - 7:30     Godzinki ku czci NMP
    - 17:30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  1. Niedziela
    - 16:30 Msza św. w int. rocznych dzieci w rocznicę ich chrztu św.
  • Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, polecamy Małego Gościa dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma. Do nabycia książki: Wierny Szmaragd Polski – biografia s. Dulcissimy; Nowenna do s. Dulcissimy, Wszystko o św. Józefie, Wszystko o prymasie Wyszyńskim oraz Wszystko o spowiedzi. Zachęcamy do nabycia naszego kalendarza parafialnego na przyszły rok. Traktujemy go jako cegiełkę na dokończenie ogrodzenia naszego cmentarza. Cena min. 12 zł.
  • Bóg zapłać wszystkim darczyńcom naszej parafii oraz grupie św. Marty za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  • Spotkanie rady parafialnej odbędzie się w środę 30 września o g. 19:00 w sali domu parafialnego. Już teraz zapraszam wszystkich członków parafialnej rady duszpasterskiej i ekonomicznej.