OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   26.05.2019

Dzisiaj:   kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła

Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji

- dziś mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do Piekar. Łączymy się razem z nimi przed obliczem MB Śląskiej Gospodyni. Pielgrzymów przywitamy około 18:15

- Pamiętamy dziś o naszych mamach – tych, które są jeszcze z nami oraz tych, które odeszły już do wieczności.

- 16:00 nabożeństwo majowe

1. Wtorek

- 17:00   Nabożeństwo majowe przy domu rodzinnym s. Dulcissimy przy ul. Drzymały 5

- 18:45   spotkanie zespołu misyjnego w salce parafialnej

1. Czwartek         Wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika

- 15:30 okazja do spowiedzi dla uczniów
- 16:00 Msza św. szkolna, po niej majowe, zbiórka ministrantów i Dzieci Maryi

- 19:00 Spotkanie modlitewne grupy Modlitwy sercem

1. Piątek                    Początek nowenny do Ducha Świętego

- 17:30  Nabożeństwo majowe

- 19:00  spotkanie dla kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami w kościele

1. Sobota

- 7:30    Godzinki NMP

- 10:00  Próba scholi dziecięcej w salce
- 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

1. Przyszła Niedziela UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

-  11:00  Odnowienie I Komunii św. dla dzieci, które przystąpiły do niej w zeszłym roku

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, polecamy Małego Gościa dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.

• Rozpoczynamy VI tydzień wielkanocny w którym przypadają tzw. „Dni Krzyżowe”. Tradycyjnie w poniedziałek, wtorek i środę wyjdziemy do krzyża przed kościołem modlić się o urodzaje i błogosławieństwo dla ludzkiej pracy. Początek nabożeństwa zawsze o 7:30 w kościele.

• Spotkanie rady parafialnej odbędzie się 5 czerwca o 19:00 w domu parafialnym

• W sobotę zapraszamy na nauki przedślubne dla narzeczonych, którzy chcą zawrzeć sakrament małżeństwa do końca września br. Przypominamy, że najpóźniej 3 mies. przed terminem ślubu należy spisać protokół przedślubny, na który należy umówić się z proboszczem.