VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W miesiącu maju zapraszamy na:

- nabożeństwo majowe codziennie o 17:30 /w niedziele o 16:00/.

- Apel Jasnogórski codziennie o 21:00 przy kapliczce

1. Poniedziałek, Wtorek, Środa Dni Krzyżowe

- po mszach porannych procesja do krzyża i modlitwa o urodzaje

1. Środa

- 07:30      Godzinki do św. Józefa

- 17:30      nabożeństwo majowe z prośbami do św. Józefa

- 18:45      Rozmowy u Józefa - Katecheza dla dorosłych – prowadzi ks. Przemysław Sawa

1. Czwartek         DZIEŃ MATKI

- 17:00      Zbiórki dla Dzieci Maryi i ministrantów

- 21:00      Nabożeństwo przy kapliczce w int. wszystkich matek – zapraszają Dzieci Maryi

1. Piątek

- 18:00      Msza św. Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła i Adoracja Najśw. Sakramentu

1. Sobota

- 7:15         godzinki do NP NMP

- 7:35         nabożeństwo i msza św. za †† w maju oraz za †† zalecanych

- 17:00      Spowiedź św. dla pielgrzymów udających się do Piekar

1. Niedziela        Pielgrzymka Męska do Piekar Śl.

- 6:00        Wymarsz pieszej pielgrzymki do Piekar Śl.

- 16:30      Msza św. w int. rocznych dzieci. Dzieci prosimy zgłosić w kancelarii

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.
  • We wtorek 24 maja o 19:00 będzie spotkanie Rady Parafialnej
  • W niedzielę 29 maja odbędzie się pielgrzymka świata męskiego do Piekar Śl. Zapraszamy wszystkich mężów, ojców i młodzieńców na pieszą pielgrzymkę.
  • Zapraszamy na 4-dniowy parafialny pobyt rekolekcyjny w pałacyku w Kokoszycach k. Wodzisławia Śl. w dn. 11-14 lipca. Cena pobytu 300zł /3 noclegi i 9 posiłków/ z dojazdem autokarem /250 zł własnym transportem/. Zapisy przy stoisku z prasą. Wpisowe 40 zł.
  • Rodzice małej Rity, którzy w czasie odpustu zbierali pieniądze na operację dla dziecka, bardzo dziękują za wsparcie w wys. 3500 zł.
  • Również dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Obecnie trwa renowacja fasady kościoła, specjalna kolekta na ten cel będzie za tydzień, można również przekazywać ofiary na konto parafii. Za wszystkie składamy serdeczne „Bóg zapłać”!
  • Serdecznie dziękujemy członkom grupy św. Marty za wysprzątanie i przystrojenie kościoła