21. 07. 2024

1. Czwartek

- 18:45  medytacja biblijna i modlitwa sercem w salce

1. Piątek Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

- Modlimy się za naszych babcie i dziadków

1. Sobota

- 7:15     godzinki do NMP

- 7:35     nabożeństwo i msza św. za †† w lipcu i †† zalecanych

1. Niedziela    Przez całe wakacje nie będzie mszy św. o godz. 12:30!

- Akcja św. Krzysztof 2024. Po mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na Fundusz MIVA Polska, zaopatrujący misjonarzy w odpowiednie środki lokomocji, by mogli dostać się do swoich misji. Bądźmy wdzięczni Bogu za opiekę na drodze i podarujmy 1gr za każdy szczęśliwie przejechany w tym roku kilometr. Tachometr prawdę Ci powie ;-)

- 16:00  nieszpory niedzielne

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego a także dodatek Historia kościoła; Małego Gościa – dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na malowanie wnętrza kościoła. Ofiary na remont można składać na konto parafii podane na stronie internetowej, na zrzutce lub w kancelarii. Remont trwa.

• Trwa remont kościoła. W związku z tym msze św. w dni powszednie będą odprawiane w kaplicy Domu Parafialnego, niedzielna Eucharystia będzie w kościele. Na czas remontu zawieszamy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Prosimy o pomoc w uprzątnięciu kościoła w piątek o 19:00 potrzebne będą własne wiaderko i ścierka.

Wszystkim parafianom życzymy udanego odpoczynku wakacyjnego,
odpowiedniej pogody oraz wielu wrażeń z wakacyjnych wojaży.
Zachęcamy do przyjęcia kapłańskiego błogosławieństwa
przed wyjazdem na wakacyjne drogi.