OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.04.2021

Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury ewangelii wg Św. Marka i rozważania słowa Bożego w rodzinach. Wielką pomocą w żywym kontakcie z Biblią jest aplikacja mobilna Pismo św. Jest  dostępna na wszystkich platformach mobilnych. Zachęcamy do zainstalowania i korzystania z bogactwa treści biblijnych na co dzień.

- 8:00     msza św. za † ks. prob. Antoniego Swadźbę w 30 r. śmierci

- 17:00  Modlitwa różańcowa Legionu Maryi

- 17:30 Nowenna do św. Józefa

- po mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego w kościele. Zapraszamy

- 18:45  przygotowanie do I spowiedzi św. dla wszystkich uczniów kl. III

- po mszy św. wieczornej modlitwa uwielbienia prowadzi SNE

- 7:30     godzinki ku czci NMP

- 16:30  Msza św. w int. rocznych dzieci.

• Codziennie od porannej do wieczornej mszy św. trwa Adoracja Najśw. Sakramentu. Zachęcamy do spotkania z Chrystusem.

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – dla dzieci, informator parafialny oraz inne czasopisma oraz książki wyłożone na półce.

• Od teraz można sprawdzić status grobu na naszym cmentarzu parafialnym poprzez stronę internetową naszej parafii w zakładce „cmentarz”. Jest tam prosta wyszukiwarka grobów oraz dokładny plan cmentarza.

• Przeżywając Rok Rodziny ogłoszony przez papieża Franciszka zadbajmy o miejsce dla Boga w naszych domach. Znajdźmy wyeksponowane miejsce dla krzyża, dla Biblii, św. ikony lub obrazu tak, aby Bóg w sposób widoczny zamieszkał w naszym domu, w naszej rodzinie. Postarajmy się o wytworzenie atmosfery wspólnej, rodzinnej modlitwy nie tylko za pomocą transmisji z kościoła, ale żywego spotkania z Bogiem na modlitwie.

Słowo Boże jest lampą na dzisiejsze i na każde czasy!