Wycieczka dzieci

W dniu 05.05.2018 roku tj. w sobotę o godz.9.30 ministranci i Dzieci Maryi wraz z ks. Marcinem wyruszyli na wycieczkę. Zdobyli górę Dębowiec, następnie z Dębowca przeszli na Szyndzielnię. Tam na polanie odprawiona została Msza Święta polowa (ołtarz został zbudowany z klocków pnia drzewa oraz deski). Podczas Mszy ludzie, którzy przechodzili obok kłaniali się i w ciszy szli dalej, a motocyklista przejeżdżając uczynił znak krzyża- bardzo nas to podbudowało...

Po Mszy zorganizowaliśmy ognisko ( kiełbaski, chleb i wymarzona kawa...) oraz gry i zabawy. Po wszystkim zjechaliśmy kolejką linową i udaliśmy się do autokaru. Oczywiście w drodze powrotnej obowiązkowo Mc Donald. Na miejscu przy kościele byliśmy o 20.40.

Serdeczne podziękowania przede wszystkim ks. Marcinowi za piękną Mszę Świętą i budujące słowo, Wiktorii Duczek za organizację wycieczki, pani Celestynie Nowak-Woźniczok, Annie Piechaczek, Katarzynie Lenart oraz Karolinie i Karolowi Miska za opiekę i pomoc.