OGŁOSZENIA     2.10.2022

Rozpoczął się miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:15 / w niedziele o 16:00/

1. Środa

- 7:30            nowenna z prośbami do św. Józefa

- 17:15           nabożeństwo różańcowe

- 18:45         Krąg biblijny w sali DP

1. Czwartek

- 7:45           nabożeństwo pierwszoczwartkowe

- 16:00         katecheza dla dzieci wczesnokomunijnych w salce DP

- 17:00        nabożeństwo różańcowe przy domu narodzenia sł.B. s. Dulcissimy

1. Piątek

- 7:45           nabożeństwo pierwszopiątkowe

- 18:00         Msza św. młodzieżowa, a po niej spotkanie grupy młodzieżowej w klubie Emaus

- w kościele po mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci I-komunijnych

1. Sobota

- 7:15            godzinki o NP NMP

- 17:15         nabożeństwo różańcowe

1. Niedziela

- 10:00         próba scholi dziecięcej w salce

- 16:00         nabożeństwo różańcowe

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.

• WYBORY DO RADY PARAFIALNEJ!
    Dziś wybieramy radnych do rady parafialnej, którzy dołączą do grona radnych już nominowanych ze względu na funkcję pełnioną w parafii. Listy kandydatów są wywieszone w gablotach. Proszę zagłosować na 1 osobę z listy wrzucając kartkę z imieniem i nazwiskiem do skrzynki wyborczej. Karteczki i  długopisy  znajdują się z tyłu kościoła.
  • W piątek o 18:45 zapraszamy na projekt Kato-Strefa, realizowany przez kolejne piątki października i listopada. W programie znajdą się: modlitwa, krótka konferencja, czas pytań, spotkanie w grupach, poczęstunek. Uczestnicy dostaną również pomoce do osobistej modlitwy. Więcej informacji będziemy przekazywać w kolejne niedziele.

• W sobotę w katowickiej katedrze odbywa się pielgrzymka Żywego Różańca początek o 10:30. Również w sobotę w sanktuarium w Łagiewnikach odbywa się pielgrzymka ruchu Margaretek.
    W piątek i w sobotę odwiedzimy chorych parafian, odwiedziny prosimy zgłosić w kancelarii

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary

składane na potrzeby parafii