OGŁOSZENIA PARAFIALNE  13.09.2020

Poniedziałek                            Święto Podwyższenia Krzyża św.
- W czasie mszy św. o g. 8:00 i 18:00 będzie adoracja Krzyża św. której w Wielki Piątek z powodu pandemii w tym roku nie było. Zapraszamy wszystkich na msze św. Można przynieść do kościoła krzyże domowe do poświęcenia. Kolekta tego dnia będzie na utrzymanie Grobu Pańskiego

- 7:00        Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 7:30        Nowenna do św. Józefa
- 18:45     Krąg biblijny w salce katechetycznej

- 16:00      Spowiedź św. dla wszystkich uczniów

- 16:30      Msza św. szkolna. Po mszy św. zbiórki ministrantów i Dzieci Maryi

- 18:00      Nauki dla rodziców przed chrztem dzieci
- 19:00      Spotkanie modlitewne w Szkole modlitwy sercem

- 7:30        Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
- 17:30     Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
- 18:00     msza św. w int. członków grupy św. Marty, którzy dbają o czystość kościoła

- 19:00     Spotkanie kandydatów do bierzmowania, przed bierzmowaniem 23.09.2020

- 18:45     Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłym roku.

- 7:30        Godzinki ku czci NMP

- 17:30     Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

- 16:30 msza św. chrzcielna

Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, polecamy Małego Gościa dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma. Do nabycia książki: Nowenna do s. Dulcissimy, Wszystko o św. Józefie, Wszystko o prymasie Wyszyńskim oraz Wszystko o spowiedzi

16 września będą imieniny s. Dulcissimy. Zapraszam na rodzinną pielgrzymkę do Brzezia w najbliższą sobotę. Ze względu na okoliczności pojedziemy prywatnymi samochodami. Jeżeli ktoś będzie miał wolne miejsce w samochodzie prosimy o zgłoszenie na listę w zakrystii, a osoby, które chciałyby z tych miejsc skorzystać mogą się w ciągu tygodnia w zakrystii zapisać. o 11:00 będzie msza św. i zwiedzanie muzeum s. Dulcissimy w domu zakonnym sióstr, potem mały piknik w ogrodzie klasztornym.

Bóg zapłać wszystkim darczyńcom naszej parafii oraz grupie św. Marty za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.