9. 06. 2024

- 7:30     godzinki do NMP

- 19:00  spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci

1. Niedziela

- 11:00  msza św. na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów i studentów

- 16:00  nabożeństwo czerwcowe

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego a także dodatek Historia kościoła; Małego Gościa – dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na malowanie wnętrza kościoła. Ofiary na remont prosimy składać na konto parafii podane na stronie internetowej, na zrzutce lub w kancelarii.

• Jak co roku zapraszamy na 4-dniowy parafialny pobyt rekolekcyjny w pałacyku w Kokoszycach w dn. 1- 4 lipca. Cena pobytu 450 zł/os. (3 noclegi i 9 posiłków) z dojazdem autokarem lub 390zł/os. własnym transportem. Zapisy w zakrystii. Wpisowe 60 zł.

• W sierpniu organizujemy „Wakacje z Bogiem” dla dzieci w Brennej, w ośrodku sióstr Maryi Niepokalanej. Termin wyjazdu 22-27 sierpnia, cena 580 zł. Zapisy w zakrystii, zaliczka 100 zł. Ilość miejsc ograniczona.

• We wtorek 18 czerwca po mszy św. wieczornej będzie spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką na Morawy. Prosimy o obecność wszystkich zapisanych.

• W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok.

Bogu niech będą dzięki za pielgrzymkę pieszą do Częstochowy,
dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom pielgrzymki.