1. Wtorek       UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

- 18:00    Msza św. w int. mężów i ojców

- 19:00       Spotkanie Rady Parafialnej

1. Środa

- 18:45         Rozmowy u Józefa – katecheza dla dorosłych, prow. dr Aleksander Rudziarczyk

1. Czwartek

- 17:00         zbiórki dzieci Maryi i ministrantów

-  Po mszy św. wieczornej medytacja biblijna i modlitwa sercem

1. Piątek

- 17:00         Msza św.

- 17:30        DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA – początek w kościele, następnie przejdziemy ulicami Hajduki, Wierzbową, Grunwaldzką, Nową, Wyszyńskiego do kościoła

1. Sobota

- 7:15           godzinki o NS NMP

- 7:35           Nabożeństwo za †† parafian w marcu i †† zalecanych z naszych rodzin

Niedziela                 NIEDZIELA PALMOWA          /święcenie palm w czasie każdej mszy św./

- 11:00         Procesja Palmowa wokół kościoła

- 15:45         Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego oraz Extra dodatek Gościa o historii Kościoła; Małego Gościa; informator parafialny, są też paschaliki – świece wielkanocne. Do nabycia są także palmy i ozdoby wielkanocne przygotowane przez nasze dzieci i młodzież.
  • Zapraszamy do uczestnictwa w 2 Pieszej Pielgrzymce dekanatu Świętochłowice na Jasną Górę od piątku do niedzieli 31 maja-2 czerwca. Zapisy do 15 maja odbywają się poprzez stronę internetową pielgrzymka-swietochlowice.webnode.page Koszt uczestnictwa to 160 zł. Zaliczkę 50 zł wpłacamy w zakrystii. Szczegóły na stronie internetowej.

• We wtorek 19 marca o 19:00 będzie spotkanie rady parafialnej. Zapraszam wszystkich członków
  • Zachęcamy parafian do udziału w świątecznej akcji „Baranek Wielkanocny” - paczka świąteczna dla samotnych i potrzebujących. Prosimy o zgłoszenie konkretnej rodziny lub osoby, dla których chętni przygotują paczkę. Następnie przygotowaną paczkę z numerem przywozimy do salek.
  • W przyszłą sobotę przed niedzielą palmową o 19:00 będzie w kościele WIECZÓR PASYJNY – medytacja muzyczno-słowna pt. Siedem słów Chrystusa, w wykonaniu zespołu Musica Callada. Będzie bardzo dobre przygotowanie duchowe do przeżycia Wielkiego Tygodnia. Zapraszamy.
  • Już dziś młodzież naszej parafii zaprasza w Wielką Środę 27 marca na XVI Misterium Męki Pańskiej. Szczegóły na plakacie w gablotach.

• Bardzo dziękujemy parafianom, którzy znów pięknie wysprzątali nasz kościół przed niedzielą. Prosimy o pomoc także innych parafian korzystających z naszego kościoła. Przyjdź chociaż 1 raz w roku. Sprzątanie odbywa się zawsze w sobotę 10:00-11:00. W przyszłą sobotę będzie wielkie sprzątanie przed świętami, każda para rąk mile widziana.