Przygotowanie do I.Komunii św.

 

Drogie dzieci, drodzy rodzice!

Szczęść Boże!

 

 

aktualizacja 2.01.2021

 

Drodzy rodzice,
Chciałbym Was zaprosić w środę 6 stycznia wraz z dziećmi na wspólne kolędowanie przy stajence i poświęcenie Skarbczyków dla dzieci w czasie mszy św. o g. 11:00. Skarbce będzie można nabyć przed mszą św. przy stoisku z prasą.

 

Najbliższe spotkanie w sprawie przygotowań do Komunii św. odbędzie się 22 stycznia o g. 19:00 w kościele.

 

Pozdrawiam was serdecznie!

ks. Proboszcz

 

 

 

  Roczny plan przygotowania dzieci do I. Komunii św.  w parafii ZGODA

w roku szkolnym 2020/2021

 

Bardzo proszę rodziców o obecność na spotkaniach w ciągu roku, które odbywać się będą po wieczornej mszy św:    
18 września; 23 października; 20 listopada, 11 grudnia; 22 stycznia; 19 lutego; 19 marca; 16 kwietnia; 7 maja; 14 maja


Oprócz tych spotkań w kościele, dzieci przeżywać będą obrzędy poszczególnych etapów przygotowania do Komunii św. A są to:

1 października, 16.30   włączenie w Dziecięcy Żywy Różaniec i uroczyste poświęcenie różańców

Od 30 listopada           RORATY:        pon, śr, pt. 6:30                  wt, czw. 16:30

8 grudnia, g. 18.00     oddanie dzieci pod opiekę Maryi i wręczenie medalika NMP
6 stycznia g. 11.00      pokłon Dzieciątku Jezus i wręczenie książeczek do nabożeństwa

2 lutego, g. 18.00        poświęcenie świec komunijnych

25 luty, g. 16.30           droga krzyżowa dzieci komunijnych

24 kwietnia g. 10.00          I. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

7 maja    g. 17.15          poświęcenie strojów komunijnych

14 maja g. 17.30          próba przed uroczystością komunijną

15 maja g. 10.00                 II. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

16 maja g. 09.30; 11:00     I. KOMUNIA ŚW.
                     
15.00         nabożeństwo popołudniowe

17-23 maja g. 17.30    BIAŁY TYDZIEŃ: nabożeństwo majowe 17:30 i msza św. z Komunią św.

???                          pielgrzymka dzieci komunijnych do ???

3 czerwca g. 8.30         Procesja Bożego Ciała dzieci w strojach komunijnych

 

Przez cały rok dzieci uczestniczą w niedzielnej mszy św. najlepiej o g. 11:00

 

 

LISTA DZIECI ZGŁOSZONYCH DO I KOMUNII ŚW. W R. 2021

 

Astaszewski Alex
Biernat Natalia
Brandys Tymoteusz
Ciborowski Jakub
Cieraszewski Dorian
Cieślik Agata
Cieślik Wiktoria
Cupał Michał
Czech Anna
Fenik Adam
Goleśny Lidia
Hojdycz Kamil
Ignacy Karolina
Jeziorowska Maja
Jojko Nicola
Kaczmarek Paulina
Klejnot  Nadia
Konieczna Emilia
Konieczny Natalia
Kozak Jagoda
Krawczyk Konrad
Laskowski Kamil
Lenart Piotr
Lipik Aleksandra
Łachut Aleksandra
Madera Wiktoria
Matura  Maja
Michalik Bartosz
Miska Kamil
Nawrocka Milena
Ochman Tadeusz
Olek Karol
Perdyła Magdalena
Pietras Sebastian
Pistelok  Julia
Porębski  Antoni
Postawa Edyta
Putlak Martyna
Rejman Amelia
Schulz Klaudia
Targosiński Daniel
Tokarz Piotr
Wybraniec Wiktoria

Żąło

Sikora

Sacharuk

Korolik

Węglińska

Dudek

Kacper

Ksawery

Paulina

Julia

Kinga

Eliza

Miska

Miska

Miska

Kuzioła

Kajl

Jarząbek

Anna

Zofia

Stanisław

Brian

Radosław

Milena

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)