2. 06. 2024

Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie o 17:45 odmawiać będziemy litanię do NSPJ,  po mszy św. wieczornej będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła.

1. Środa

- 7:30     godzinki do św. Józefa

- 17:30  nowenna z prośbami do św. Józefa

- 18:45  Krąg biblijny – czytamy i rozważamy list św. Pawła do Galatów

1. Czwartek     I czwartek miesiąca

- 7:45     Nabożeństwo o nowe powołania

- 17:00  zbiórki Dzieci Maryi i ministrantów

1. Piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA    /nie obowiązuje post piątkowy/

- 7:45     nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ

1. Sobota Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

- 7:30     wspólny różaniec róż różańcowych

1. Niedziela

- 16:00  nabożeństwo czerwcowe

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.

• W sobotę będzie Parafialny Dzień Chorych. o 10:00 zostanie odprawiona msza św. w int. chorych i starszych parafian z udzielaniem sakramentu chorych. Zapraszamy.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na malowanie wnętrza kościoła. Ofiary na remont prosimy składać na konto parafii podane na stronie internetowej, na zrzutce lub w kancelarii.

• Jak co roku zapraszamy na 4-dniowy parafialny pobyt rekolekcyjny w pałacyku w Kokoszycach w dn. 1- 4 lipca. Cena pobytu 450 zł/os. (3 noclegi i 9 posiłków) z dojazdem autokarem lub 390zł/os. własnym transportem. Zapisy w zakrystii. Wpisowe 60 zł.

• W sierpniu organizujemy „Wakacje z Bogiem” dla dzieci w Brennej, w ośrodku sióstr Maryi Niepokalanej. Termin wyjazdu 22-27 sierpnia, cena 580 zł. Zapisy w zakrystii, zaliczka 100 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Wszystkim uczestnikom procesji Bożego Ciała dziękujemy za udział i świadectwo wiary.

Błogosławimy dzisiaj wszystkim dzieciom, by wzrastały na chwałę Stwórcy w łasce Bożej,
w życzliwości ludzkiej, ku radości rodziców i na pożytek wszystkich!