OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   15.09.2019

XXIv NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj:   kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.

­Dziś obchodzimy Światowy dzień środków społecznego przekazu

- 16:00      zapraszamy na niedzielne nieszpory

- Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci I-komunijnych odbędzie się w poniedziałek 23.09 o g. 19:00 w kościele

- spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą środę 18.09 o godz. 19:00 w kościele

Środa

- 7:00        Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa. Z tyłu kościoła znajduje się skrzynka, do której prosimy składać prośby do św. Józefa. Prośby te będziemy przedstawiać św. Józefowi i modlić się w tych intencjach w czasie nabożeństwa w każdą środę od 7:30. Nigdy nie słyszano, aby św. Józef nie pomógł!

- 16:00      spowiedź św. dla wszystkich dzieci

- 16:30      Msza św. szkolna dla dzieci a po niej zbiórki ministrantów i Dzieci Maryi

- 18:00      Spotkanie Kręgu Domowego Kościoła – oazy rodzin

- 19:00      Spotkanie modlitewne grupy Modlitwy Sercem

Piątek

- 7:30        nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i msza św. w int. emerytów i rencistów naszej parafii

- 17:00      próba scholi dziecięcej przed festynem

- 17:30      Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

- 18:45      Wieczór modlitwy w kościele, prowadzi grupa SECiM

- 19:00      Spotkanie grupy młodzieżowej w klubie Emaus

- 07:30      Godzinki o NMP

• Polecamy czasopisma religijne – Gościa Niedzielnego /w nrze poradnik dla rodziców, których dzieci pogubiły się życiowo/, Małego Gościa dla dzieci; informator parafialny i inne czasopisma.

• W sobotę 21 września od godz. 14.00-18.00 odbędzie się nasz II Festyn Parafialny „Fajer u św. Józefa. Dziękujemy za złożone rzeczy do zabawy loteryjnej, fanty przyjmujemy jeszcze do czwartku. Wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi wypiekami w kawiarence festynowej, prosimy o dostarczenie ich do salki na parterze w sobotę o g. 10:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i gości do wspólnej zabawy. Tak, jak w zeszłym roku będą atrakcje dla dzieci i dorosłych, coś dla ciała i dla ducha. Jakikolwiek dochód z festynu przekażemy na leczenie naszego młodego parafianina Artura z ul. Hajduki.

Serdecznie zapraszamy na festyn!