NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19.04.2020

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  19.04.2020

Od poniedziałku  20 kwietnia Msze św. odprawiane są z udziałem wiernych!

Wg rozporządzenia władz potwierdzonego przez Arcybiskupa katowickiego od poniedziałku 20.04.2020 w kościele podczas liturgii może przebywać 1 os/15 m2 - tzn. naszym kościele 50 osób!

1. Od poniedziałku do soboty                                  Wszystkie wydarzenia są transmitowane

- 7:30      Jutrznia

- Msze św. są odprawione o 8:00 i 18:00

- 12:00    Anioł Pański

- 17:30    Nieszpory

- 19:30    Spotkania z wiarą na youtubie

- 20:30    Różaniec i Apel Jasnogórski

1. Niedziele

- Msze św. będą odprawiane wg niedzielnego porządku.

- Wszystkie intencje zamówione są i będą odprawiane wg harmonogramu. Zachęcamy do składania intencji mszalnych w kancelarii parafialnej, tym bardziej teraz, kiedy już można we mszy św. uczestniczyć.

- 5 min. przed rozpoczęciem każdej mszy św. będzie rozdzielana Komunia św. dla tych, którzy nie chcą uczestniczyć we mszy św. w kościele.

- Spowiedź św. odbywać się będzie pod schodami prowadzącymi na chór.

1. Kancelaria parafialna jest czynna w godzinach urzędowania.

2. Codziennie 9:00-18:00 kościół jest otwarty dla osobistej adoracji N. Sakramentu.

• W Święto Miłosierdzia Bożego po wieczornej modlitwie różańcowej będzie wieczorny objazd parafii z błogosławieństwem zmartwychwstałego obecnego w Najświętszym sakramencie.