I Komunia św. 2020

Szczęść Boże!

Drodzy rodzice!

Ponieważ nie zanosi się na rychłe otwarcie szkół oraz z powodu limitu osób obecnych w kościele na liturgii, proponuję następujące rozwiązanie kwestii I Komunii św. w naszej parafii:

Wariant 1.

Do I komunii św. przystępują dzieci w maju indywidualnie bądź w małych grupkach /do 10 dzieci/ w terminie indywidualnie ustalonym z proboszczem. Może to być niedziela, albo jakikolwiek dzień tygodnia podczas zwykłej mszy św., odprawianej w intencji dziecka i rodziny, w stroju komunijnym, ze świecą w ręce i niestety w maseczkach ochronnych. W wypadku wybrania tego wariantu proszę o kontak osobisty - tel. 579600380.

Aktualnie obowiązuje nas limit do 50 osób obecnych na mszy św.

Wariant 2.

Do I Komunii św. przystępują dzieci uroczyście całą grupą w 1. niedzielę września.

Bardzo proszę o Wasze sugestie co do zaproponowanych wariantów. Inne możliwości na dzień dzisiejszy są nie do przyjęcia.

Wasze deklaracje możecie przesyłać na adres zgoda.1.komunia.2020@interia.pl

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tym trudnym czasie.

z Błogosławieństwem +