IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 03.05.2020

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na W.Śl. Sem. Duchow.  Katowicach

1. Od poniedziałku do soboty -                Wszystkie wydarzenia są transmitowane

- 7:15       Jutrznia + różaniec

- 8:00      Msza św.

- 12:00    Anioł Pański + Modlitwa w ciągu dnia

- 17:15     Nieszpory

- 18:00    Msza św.

- 19:30     Spotkania z wiarą na youtubie

- 20:30    Różaniec i Apel Jasnogórski

1. Niedziele

- Msze św. są odprawiane wg niedzielnego porządku: 7:30; 9:30; 11:00; 12:30; 16:30

- Wszystkie zamówione intencje są i będą odprawiane wg zamówienia. Zachęcamy do składania intencji mszalnych w kancelarii parafialnej, tym bardziej teraz, kiedy już można być na mszy św.

- 5 min. przed rozpoczęciem każdej mszy św. będzie rozdzielana Komunia św. dla tych, którzy nie chcą uczestniczyć we mszy św. w kościele. /Dyspesa od obowiązku niedzielnej i świątecznej mszy św. obowiązuje do odwołania/
    - Spowiedź św. odbywać się będzie przed mszą św. w wejściu na chór.

1. Kancelaria parafialna jest czynna w godzinach urzędowania.
  2. Codziennie 9:00-18:00 kościół jest otwarty dla osobistej adoracji N. Sakramentu.
  3. Nie będzie osobnych nabożeństw majowych. Litanię loretańską odśpiewamy codziennie o 17:45 przed wieczorną mszą św. /w niedziele po mszy św. wieczornej/. W naszej parafii przez cały maj zapraszaliśmy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego przy kapliczce. W tym roku Apel jest połączony z codzienną modlitwą różańca św. w kościele o 20:30.
  4. Obchody liturgiczne tygodnia:
    - poniedziałek – wspomnienie św. Floriana męcz. – patrona archidiecezji
    - środa – święto św. apostołów Filipa i Jakuba
    -
    piątek – UROCZYSZOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, bpa i męcz. – gł. Patrona Polski /w związku z uroczystością nie obowiązuje post piątkowy/

Serdecznie dziękujemy Wam za wszystkie ofiary,
które przekazujecie na potrzeby funkcjonowania parafii osobiście lub na konto parafialne.
dziękujemy również za łączność w modlitwie poprzez transmisje internetowe na youtube - „parafiazgoda”.

Dobry Pasterzu chroń i prowadź nas!