WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ

RZYMSKOKATOLICKIEJ PARAFII PW. ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA 

W ŚWIĘTOCHŁOWICACH - ZGODZIE

 

Wydarzenia

 

POMÓDL SIĘ ZA SWEGO SĄSIADA, KTÓRY ODSZEDŁ W TYM ROKU



POMÓDL SIĘ ZA SWEGO SĄSIADA, KTÓRY ODSZEDŁ W TYM ROKU

W poszczególne dni  wspominamy naszych zmarłych w czasie wieczornej mszy św.

Msza św. zawsze o 18.00     (W CZWARTKI o 16:30)


 

3 LISTOPADA, WTOREK

  1. JADWIGA TUKAJ
  2. BARBATA OKOŃSKA
  3. LIDIA KŁOS
  4. STANISŁAWA BIAŁEK
  5. LIDIA KIEŁBIK
  6. PIOTR KAMIŃSKI
  7. DOROTA ZAWADZKA
  8. ALICJA MORAWIEC
  9. BOŻENA KABS
  10. DANUTA POGODAŁA

 

4 LISTOPADA, ŚRODA

  1. OTYLIA KISIELOWSKA
  2. MARIA BIAŁAS
  3. HELENA WALUŚ
  4. EUGENIUSZA LEMPKE
  5. ZOFIA GAŁEK
  6. JAN WIÓR
  7. ZYGMUNT SZEBESTA
  8. EWELINA ROZWADOWSKA
  9. EUGENIUSZ DYBAŁA
  10. MARIA PELKA

 

5 LISTOPADA, CZWARTEK

  1. MAREK MROCZEK
  2. IRENA STEFAN
  3. ZOFIA NOWAK
  4. PIOTR DYRDA
  5. TADEUSZ CHRZANOWSKI
  6. ALOJZY PENDOLSKI
  7. FRANCISZEK WILK
  8. STANISŁAW JAKIMOWICZ
  9. MARGOT BANWIS
  10. PATRYK BANDUCH

 

6 LISTOPADA, PIĄTEK

  1. SEBASTIAN MACHULIK
  2. ADAM TRZPIS
  3. CELINA STOBRAWA
  4. MARIA LEŚNIAK
  5. PAWEŁ MAŃKA
  6. RENATA KUCHTA
  7. KAZIMIERZ WALLIS
  8. NIKODEM SZAFRANIEC
  9. ZOFIA PIETRZYKOWSKA
  10. MAGDALENA POKORA

 

9 LISTOPADA, PONIEDZIAŁEK

  1. MARIA KLOSE
  2. ŁUCJA GANSZCZYK
  3. HERBERT SKOWRON
  4. STANISŁAWA GARA
  5. EUGENIUSZ ŁUKASZCZYK
  6. JAN PRZONDZIONO
  7. HENRYK SOBEK
  8. HENRYKA RESPONDEK
  9. TERESA KRAHL
  10. ANNA KAWKA

 

10 LISTOPADA, WTOREK

  1. MAŁGORZATA BRZEZOWSKA
  2. PIOTR RELICH
  3. STEFANIA CICHON
  4. ANDRZEJ LUBOJAŃSKI
  5. SONIA OZIMEK
  6. HENRYK KRAWCZYK
  7. JANUSZ IDZIKOWSKI
  8. JANINA BANYŚ
  9. EDWARD MASŁOWSKI
  10. HALINA GRZYB

 

11 LISTOPADA, ŚRODA

  1. HENRYK NICIŃSKI
  2. IRENA MARONDEL
  3. EUFEMIA MIŚ
  4. HELENA LORENCKA
  5. STANISŁAW HULBÓJ
  6. FRYDERYK PLOCH
  7. LIDIA MATYSEK
  8. HENRYK DUDA
  9. HALINA KUBZDA
  10. EMIL FARUGA

 

12 LISTOPADA, CZWARTEK

  1. MAREK LANGER
  2. ANIELA KLEINERT
  3. MAŁGORZATA FRANKE
  4. DANIEL BŁASZCZYK
  5. ADAM DULAS
  6. ZENOBIA KOPEĆ
  7. STANISŁAW RYSZ
  8. MARIAN ALEKSANDROWSKI
  9. JANINA WÓJCIK
  10. HALINA PIKSA

13 LISTOPADA, PIĄTEK

  1. ANIELA NOWAK
  2. MONIKA MUSIAŁ
  3. JÓZEF BEK
  4. BRONISŁAWA ALLAMODA
  5. JÓZEF ROSOWSKI
  6. WALBURGA RAK
  7. ROMAN SMOLKA
  8. DOROTA OPOLKA
  9. IRENA KREMER
  10. BRUNON KNAPIK

 

 16 LISTOPADA, PONIEDZIAŁEK

  1. DANUTA MATUSIK
  2. STEFANIA PANIC
  3. ANDRZEJ KINDER
  4. HUBERT MUSIOŁ
  5. MARIUSZ DRECHSTER
  6. JÓZEF MARKIEWICZ
  7. HELGA BIELAK
  8. IRENA TOSTA
  9. KRYSTYNA GACKA
  10. ROMAN KLEINERT

 

17 LISTOPADA, WTOREK

  1. ZOFIA MACHA
  2. MIROSŁAW JAKÓBCZYK
  3. ELFRYDA LYSZCZOK
  4. JÓZEF SMERCZEK
  5. EUGENIUSZ BILICH
  6. DIONIZY KUBIES
  7. JÓZEF GWÓŹDŹ
  8. STEFAN KOSMALA
  9. BRYGIDA MAŃKA

 

 18 LISTOPADA, ŚRODA

  1. KRYSTYNA SZOŁTYSEK
  2. ZOFIA PAWLICA
  3. ZOFIA PILECKA
  4. RYSZARD KOCUR
  5. ŁUKASZ JUNGA
  6. GABRIELA MACIĄŻEK
  7. TAUEDSZ DROZD
  8. PATRYK MAKOWSKI
  9. EUGENIUSZ JAROCKI

 

19 LISTOPADA, CZWARTEK

  1. WŁADYSŁAW GOJ
  2. KRYSTYNA MAŃKA
  3. JOLANTA DURAS
  4. RAFAŁ KRÓTKI
  5. DARIUSZ CIĄGŁO
  6. AGNIESZKA PRZYBYCIN
  7. JANUSZ DORNIA
  8. SABINA SOBIESZEK
  9. ZBIGNIEW JAKUBEK


20 LISTOPADA, PIĄTEK

  1. ANTONI DZIWISZ
  2. JERZY DZIKOWSKI
  3. JÓZEF KRZEMIŃSKI
  4. STEFAN KLUCZNIOK
  5. BOGUMIŁA MIKA
  6. BARBARA GOŁY
  7. ŁUCJA WEIS
  8. ALOJZY WYSZKA
  9. SYLWIA TALAREK



Zapamiętaj mnie (90 dni)