I po Fajerze!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w III Fajerze u św. Józefa!

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie festynu!

Dziękujemy również wszystkim gościom festynowym: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Młodzieży salezjańskiej, motocyklistom, p.organiście, wykonawcom: Klaudii i Kasi Chwołkom, Marianowi Brzozie /fletnia pana/, górniczej orkiestrze dętej z Halemby, 'Zgodnej scholi' dziecięcej i innym.

Dziękujemy wszystkim sponsorom: firmom Bronex, Mysław, Gryfno Piekarnia, Smakosz, Remar, U Małgorzatki, 4 Pory roku, Avon, oraz przedstawicielom PKO BP i p. Bartoszowi Karczowi.
Dziękujemy współorganizatorom: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, młodzieży salezjańskiej, OSiR Skałka, CKŚ w Świętochłowicach, DPS Złota Jesień, MDK w Świętochłowicach oraz MPUK Świętochłowice.

Jest czas zabawy i jest czas modlitwy a także wytężonej pracy. Zapraszamy do udziału we wszystkich grupach formacyjnych parafii oraz w nowym projekcie 'Kato-Strefa', który odbywać się będzie w naszym Domu Parafialnym we wszystkie piątki wieczorem.