IV niedziela Wielkiego Postu - Ogłoszenia

Drodzy parafianie!

Przeżywamy obecnie ogromny kryzys epidemii koronawirusa. Takiego kryzysu nasza parafia w swojej 89-letniej historii jeszcze nie przeżywała. Staramy się wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom naszych parafian a jednocześnie wszystkich zarządzeń władz państwowych i kościelnych.

W związku z epidemią w tym tygodniu podjęliśmy dodatkowo następujące kroki:

- zostaliśmy zobligowani do ograniczenia możliwości uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych wyłącznie do wiernych bezpośrednio związanych z przyjętą intencją Mszy św. lub w przypadku pogrzebu do najbliższej rodziny;

- Ze względu na zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób nie możemy odprawić mszy św. dla większej liczby wiernych, prosimy aby w niedzielę w mszach św, które będziemy odprawiali w ustalonych porach, wzięły udział tylko rodziny, które zamówiły intencję mszy św.
- Zanim rozpoczniemy mszę św, będziemy rozdawać Komunię św. wszystkim pozostałym, których po przyjęciu Komunii św. prosimy, aby opuścili kościół, a liturgię mszy św. przeżyli w domu dzięki transmisji telewizyjnej lub przez internet. Tak będzie przed każdą mszą św.
- Bardzo prosimy wszystkich, którzy przyjdą w niedzielę do kościoła, aby zabrać ze sobą informatory parafialne i przekazać je krewnym, lub sąsiadom, którzy nie używają internetu.
- Wodę święconą można otrzymać do własnych naczyń w zakrystii.

- musimy ograniczyć posługę wobec osób chorych do wiatyku udzielanego wiernym w wypadku bezpośredniego zagrożenia życia

Z powodów technicznych nasza transmisja na youtube jest odłożona w czasie. Msze św. będą transmitowane poprzez stronę parafii na facebooku https://pl-pl.facebook.com/parafiazgoda

Zapraszamy do uczestnictwa wraz z nami we wszystkich nabożeństwach w kościele:

Msze św.

- pon - sob 8:00 i 18:00

- niedziela 7:30; 9:30; 11:00; 12:30; 16:30

Nabożeństwa:

- 15:00             koronka do Bożego Miłosierdzia

- 20:30             Różaniec i Apel Jasnogórski /bez udziału wiernych/

- codziennie  9:00 – 18:00

Okazja do spowiedzi św.

- codziennie pół godziny przed każdą mszą św. oraz w Godzinie Miłosierdzia 15:00-16:00