Kolęda 2019/2020

22.11.2019 piątek godz. 16:00

1/ W. Polskiego 46-24

2/ W. Polskiego 83-55, 39

3/ W. Polskiego 14-3

 

23.11.2019 sobota godz. 14:30

1/ Bukowa 46-8, 3, 2

2/ Bukowa 78-52, Wiśniowa 51-45

3/ Bukowa 108-79

 

24.11.2019 niedziela godz. 14:30

1/ Bukowa 154-111

2/ Brzozowa 11-1 nieparzyste, Wiśniowa 33-41,     
    Topolowa 19-1,     

3/ Śląska 19-15

 

29.11.2019 piątek godz. 16:00

 1/ Zielona i W. Polskiego 78-70

2/ Drzymały 12, 11, 10

3/ Drzymały 9, 8, 7

 

30.11.2019 sobota godz. 14:30

 1/ Lipowa 92-74 parzyste, oraz Brzozowa 65-13      

2/ Brzozowa 66-2

3/ Akacjowa (nry nieparzyste) Klonowa, Jesionowa   

 

1.12.2019 niedziela godz. 14:30

 1/ Lipowa 72-2

2/ Lipowa 77-1

3/ Kasztanowa, Dębowa, Lipowa 87-79 i 112-94
    Akacjowa ( nr parzyste), Jaworowa,
   

6.12.2019 piątek godz. 16:00

1/ Drzymały 6 i 5

2/ Drzymały 4 i 2

3/ Drzymały 3 i 1

 

07.12.2019 sobota godz. 14:30

1/ Wierzbowa 5 i 2

2/ Wierzbowa 6 i 4a

3/ Wierzbowa 7 i 4

 

08.12.2019 niedziela godz. 14:30

1/ Wierzbowa 11, 10, 9, 8

2/ Wiśniowa 9 i 5,  Grunwaldzka 8-1

3/ Wiśniowa 52-15, Nowa 26 i 24  

 

13.12.2019 piątek godz. 16:00

1/ Krzywa 18-2

2/ Hajduki 18-12

3/ Hajduki 25-7

 

14.12.2019 sobota godz. 14:30

1/ Wiśniowa 20-16 oraz 13-11

2/ Wiśniowa 8ab i 6ab

3/ Wiśniowa 4ab i 2ab

 

15.12.2019 niedziela godz. 14:30

1/  Nowa 25-21 i Nowa 20-2
Wyszyńskiego, Krzyżyńskich,

2/ Nowa 19-11 oraz 7

3/ Wyszyńskiego 9-1

 

20.12.2019 piątek godz. 16:00

 1/ Katowicka 75-67

2/ Katowicka 65-57

3/ Katowicka 64-42

 

21.12.2019 sobota godz. 14:30

1/ Góra Hugona, Śląska 103, 91-87, 58-30, Zielona 4,

2/ Hajduki 4 ( od mieszkania 1 do 15) i Hajduki 2

3/ Hajduki 4 ( od mieszkania 16 do 25) i Hajduki 6  

 

22.12.2019 niedziela godz. 14:30

1/ W. Polskiego 35cba

2/ W. Polskiego 43ab, 43 i 41

3/ W. Polskiego 37a, 37 i 35

 

27.12.2019 piątek godz. 14:30

1/ Katowicka 43abc i 43 oraz 41ab

2/ Katowicka 45L- 45F

3/ Katowicka 45E- 45

 

28.12.2019 sobota godz. 14:30

1/ Śląska 7-1

2/ Śląska 31-25

3/ Śląska 39-33

 

29.12.2019 niedziela godz. 14:30

1/ Śląska 67-61

2/ Śląska 75-69

3/ Śląska 13-9

 

30.12.2019 poniedziałek godz. 14:30

1/ Śląska 41,43,21

2/ Śląska 51-45

3/ Śląska 59-53

 

02.01.2020 czwartek godz. 16:00

1/ Katowicka 41-36

2/ Katowicka 55-47

3/ Ogrodowa oraz Katowicka 78-66

 

03.01.2020 piątek godz. 16:00

1/ M.D. Hoffmann 8, 6, 13-1

2/ M.D. Hoffmann 15, 14-10; Cmentarna 11-1  

3/ Cmentarna 22-2

 

 04.01.2020 sobota godz. 14:30

1/ Polaka 41-19

2/ Polaka 30-26; 40a-26a

3/ Polaka 52-32

 

 05.01.2020 niedziela godz. 14:30

1/ Polaka 10-2a

2/ Polaka 24-12

3/ Polaka 17-3

 

 7.01.2020 wtorek godz. 16:00

 1/ Konstytucji 2 i 1cba

2/ Konstytucji 5 i 1d

3/ Konstytucji 7; Hajduki 29-27 i 44-26; Kaliny 16,

 

08.01.2020 środa godz. 16:00

/ Wiśniowa 14ba oraz 10ba

2/ W. Polskiego 29-25

3/ W. Polskiego 23a-19

 

09.01.2020 czwartek godz. 16:00

1/ Żołnierska 15-1

2/ Żołnierska 28-26 i 25-19

3/ Żołnierska 18-2

  

11.01.2019 sobota  godz. 14:00

Kolęda dodatkowa

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)